Jūsų iD parodys Jūsų skelbimą • NTiD.lt paslauga susieja Jūsų iD, pvz. NT iD 123, su Jūsų puslapiu arba skelbimu internete, todėl praeiviai arba vairuotojai savo telefone gali greitai ir patogiai pamatyti tai, ką Jūs paskelbėte internete.
• Jūsų iD taip pat sukuria galimybę skambinti į Jūsų telefono numerį.
Žmonių sprendimus lemia jausmai Prie Jūsų NT objekto jausmų ir minčių gali kilti labai daug, todėl Jūsų skelbimo peržiūrėjimas būtent prie NT objekto labiausiai suveiks Jums naudinga linkme. Dažnam reikia pradinės informacijos Dažnam besidominčiam iš pradžių reikia tiek informacijos, kiek jos yra Jūsų interneto skelbime. NTiD.lt - patogus ir greitas būdas praeiviui ar vairuotojui pasiekti Jūsų skelbimo turinį internetu. Padovanosime plakato maketą spausdinimui Parengsime spausdinimui skirtą plakato ar PVC tento maketą nemokamai ir atsiųsime Jums el. paštu. NT iD kodas - geriau nei QR kodas NT iD kodas iš tiesų veikia panašiai kaip QR kodas. Tačiau QR kodas yra pritaikytas telefonui ir jo kamerai, o NT iD kodas yra pritaikytas žmogaus akims ir žmogaus atminčiai. Įvairios situacijos išryškina QR kodo trūkumus, pvz.: a) klientas nespėjo nuskanuoti QR kodo; b) klientas nenuskanavo QR kodo, nes tądien klientui prekė ar paslauga buvo neaktuali, o sekančią dieną tapo aktuali, bet QR kodo šalia jau nebuvo; c) QR kodo tipas, saugomas interneto nuorodos maksimalus leistinas ženklų skaičius, minimalus QR kodo dydis, vitrinos stiklo neigiamas poveikis raiškai, lauko sutemų neigiamas efektas, mobiliojo telefono kameros raiškos parametrai - visa tai lemia, kad QR kodas nėra pats geriausias sprendimas; d) žmogui neįmanoma įsiminti ir prisiminti QR kodo.
NT iD kodas greičiau pamatomas ir suvokiamas, įsimenamas ir ilgai prisimenamas. Pabandykite užmiršti pvz. INFO iD Elektrikas. Jeigu negalėsite, tai reiškia, kad daugelis kitų žmonių taip pat negalėtų to užmiršti, taip pat negalėtų užmiršti INFO iD Sportas, SHOP iD Kava, NT iD 111.
NT iD, INFO iD. Kokie dar?.. Galimi iD kodai yra šie:
• INFO iD
• SHOP iD
• LINK iD
• WEB iD
• NT iD